رادیس کار » طبق بی ام و

نمایش 1–12 از 77 نتیجه

هیچ خودرویی را نمی‌توان بدون سیستم تعلیق آن تصور کرد. این سیستم در واقع بدنه و چرخ‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند و بخش مهمی است که ارتباط خودرو و جاده را کنترل می‌کند. سیستم تعلیق خودورهای بی ام نیز چنین کارایی دارند. طبق بی ام و یکی از مهم‌ترین بخش‌های این سیستم است که نقش بسیار حساسی را ایفا می‌کند. انواع طبق بی ام و برای اتصال شاسی و قطعات متحرک سیستم تعلیق در این خودروها قرار می‌گیرند.

این قطعه نیروهای عرضی و طولی که از سمت جاده به خودرو وارد می‌شوند را خنثی یا به قطعات دیگر انتقال می‌دهد. به طور کلی طبق بی ام و قطعه‌ای فلزی است که در ظاهر شبیه به حرف A انگلیسی به نظر می‌رسد. طبق دارای دو بوش محوری است که از یک سو به قطعات متحرک و از سوی دیگر به قطعات متحرک سیستم تعلیق متصل می‌شوند.

برندهای سازنده طبق بی ام و

طبق بی ام و یکی از قطعات مصرفی این خودرو است و عموماً رانندگان به دلیل این‌که عملکرد این قطعه ارتباط مستقیمی با آن‌ها ندارد، متوجه خرابی و آسیب‌هایش نمی‌شوند. مهم‌ نشانه خرابی طبق را می‌توان صدای تق تق در دست‌اندازد‌ها دانست و این صدا هشداری برای زمان تعویض آن‌ها است.

ممکن است شما هم این سوال را داشته باشید که در صورت خرابی، برای خرید طبق بی ام و به سراغ کدام برند برویم؟

سازندگان زیادی در زمینه تولید لوازم یدکی خودروهای بی ام و فعالیت دارند، اما برای یک خرید خوب باید بهترین آن‌ها را بشناسید.

طبق بی ام و Lemforder

این برند نیز در همان کشوری فعالیت می‌کند که خودروهای بی ام و در آن ساخته می‌شوند. این شرکت آلمانی‌تبار امروزه بیش از 90 درصد پروسه طراحی و تولید لوازم یدکی خود را در آلمان انجام می‌دهد و یکی از قابل اعتمادترین برندها برای خرید طبق بی ام و است.

بیش از 50 شرکت بزرگ شامل بی ام و از لوازم یدکی تولید شده توسط این برند استفاده می‌کنند و برای خریداران نیز، وجود نام Lemforder روی محصول خود نوعی اطمینان از ضمانت اصالت کالا خواهد بود. محصولات این شرکت حاصل ترکیب نوآوری و دانش غنی از خودروهاست و همین موضوع سبب شده تا همواره Lemforder به عنوان یک برند با کیفیت شناخته شود.

قیمت طبق بی ام و

همان‌طور که می‌دانید فروش طبق بی ام و در ایران مانند دیگر قطعات این خودرو، امکان‌پذیر است. اما باید توجه داشته باشید که پروسه واردات و خرید چنین محصولاتی به دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که وجود دارند، کمی مشکل و هزینه‌بر خواهد بود.

پیش از خرید این قطعه باید اطلاعات کاملی در مورد قیمت طبق بی ام و به دست آورید و هم‌چنین برای تضمین اصالت کالا از مشخصات کامل آن آگاه باشید.

خرید طبق بی ام و از رادیس کار

بی‌شک شما هم برای خودرو خود به دنبال لوازم یدکی قابل اعتماد و البته با قیمت مقرون به صرفه هستید. نیاز به قطعات یدکی و مصرفی خودرو چیزی نیست که تمامی داشته باشد و هر چه از خودرو بیش‌تر استفاده شود، این نیاز هم بیش‌تر احساس می‌شود.

به همین دلیل است که باید یک فروشنده قابل اعتماد و مطمئن سراغ داشته باشید. فروشگاه آنلاین طبق بی ام و رادیس کار تمام نیازهای شما را به عنوان یک خریدار می‌شناسد و به بهترین شکل سعی در برطرف کردن آن‌ها دارد. خرید از رادیس کار برای شما مزایای زیادی به دنبال دارد. عدم نیاز به مراجعه حضوری، اطلاع از قیمت طبق بی ام و به صورت آنلاین و هم‌چنین اطمینان از اصالت کالا را می‌توان مهم‌ترین مزیت‌های تهیه لوازم یدکی بی ام و از رادیس کار عنوان کرد.