رادیس کار » طبق بنز

نمایش 1–12 از 28 نتیجه

نکات مهم در خرید طبق بنز

فنربندی و سیستم تعلیق خودروهای بنز در حین حرکت، وظیفه جذب و کنترل نیرو، ضربات و تنش‌های وارد شده از سمت زمین را دارد. اما تا جایی این سیستم می‌تواند کارایی خود را حفظ کند که همه قطعاتش به درستی در کنار هم کار کنند. یکی از همین اجزا، طبق بنز نام دارد.

مسولیت اصلی طبق بنز اتصال بخش‌های مختلف فنربندی به هم و کنترل نیروهای وارده از سمت آنهاست. بدون وجود انواع طبق بنز، آسایش و آرامش در حین حرکت تقریباً غیرممکن می‌شود؛ چرا که سروصدای زیادی در کابین ایجاد می‌شود و ضربات وارده از سمت زمین شما را کلافه خواهند کرد. با توجه به این موضوع می‌توان اهمیت خرید طبق بنز اصل از برندهای معتبر را دریافت.

برندهای سازنده طبق بنز

خوشبختانه شرکت‌های زیادی به تولید لوازم یدکی برای خودروهای بنز مشغول هستند. اما ممکن است در میان این تنوع دچار سردرگمی شوید، پس بهترین راه کسب اطلاعات در مورد برندهای معروف و معتبری است که در بازار بیش‌تر شناخته شده هستند. این کار بخش بزرگی از زمان جستجو را کاهش داده و کمک می‌کند خرید مطمئن‌تری داشته باشید.

بیش‌تر شرکت‌هایی که برای خودروهای بنز لوازم یدکی تولید می‌کنند در کشور آلمان قرار دارند. این شرکت‌ها عموماً سابقه طولانی داشته و امروزه در میان برندهای مطرح در دنیای خودرو شناخته می‌شوند.

طبق بنز Lemforder

مگر می‌شود صحبت از لوازم یدکی با کیفیت برای خودروهای بنز به میان بیایید، اما حرفی از برند Lemforder زده نشود. این شرکت بیش از 70 سال است که به تولید قطعات یدکی برای انواع ماشین‌ها مشغول است. به واسطه همین تجربه طولانی و دانش به روزی که این شرکت در تولیدات خود به کار می‌گیرد، می‌توان طبق بنز لمفوردر یا دیگر محصولاتش را در بین رتبه‌های اول تا سوم بازار قرار داد.

یکی از مزیت‌های استفاده از محصولات این شرکت، داشتن ضمانت اصالت کالاست. به این ترتیب از کیفیت و کارایی کالای خریداری شده اطمینان دارید. همین وجه تمایزها باعث شده‌اند تا امروزه بیش از 50 شرکت خودرو‌سازی بزرگ در دنیا از متقاضیان قطعات این برند باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به بنز و بی ام و اشاره کرد.

قیمت طبق بنز چگونه مشخص می شود؟

هنگامی که سوار بر خودرو گران‌قیمتی مانند بنز می‌شوید نباید انتظار داشت که قیمت طبق بنز یا دیگر قطعات آن مانند قیمت لوازم یدکی خودروهایی مانند پراید یا پژو باشد. ممکن است قیمت فروش طبق بنز در داخل کشور کمی بالا به نظر برسد، اما بیایید به پروسه تهیه آن نگاهی بیندازیم. واردات لوازم یدکی خودروهای بنز و حتی خود آن‌ها به واسطه سیاست‌های دولت و البته تحریم‌های خارجی بسیار دشوار بوده و هزینه‌های بسیار زیادی در پی خواهد داشت.

این موضوع را به نوسان بهای ارز اضافه کنید و متوجه خواهید شد که طبیعی است که بهای این تجهیزات کمی بالاتری از انواع مشابه برای خودروهای داخلی باشد. به علاوه که اگر برای خرید طبق بنز یا دیگر لوازم یدکی این خودرو هزینه بالاتری را اختصاص می‌دهید، حداقل از کارایی، اصالت و کیفیت‌شان به طور صد در صد اطمینان خواهید داشت.

خرید طبق بنز از رادیس کار

دغدغه خرید از فروشگاهی که بتواند به شما ضمانت اصالت کالا بدهد، تمامی ندارد تا زمانی که با فروشگاه اینترنتی طبق بنز رادیس کار آشنا شوید. دیگر لازم نیست دردسر گشت‌و‌گذار زیر آفتاب روز را به جان بخرید و با استفاده از این فروشگاه می‌توانید به راحتی محصولات را درب خانه خود تحویل بگیرید.

نکته مثبت در مورد خرید طبق بنز از رادیس کار این است که می‌توانید پیش از خرید با مشاوران این فروشگاه در مورد قیمت، سوالات یا ابهاماتی که دارید، صحبت کنید. برای ثبت سفارش هم تنها کافی‌ست وارد شده و ثبت نام کنید و در مرحله بعد محصول خود را از میان دسته‌بندی مربوطه انتخاب و ثبت سفارش کنید.