رادیس کار » میل موجگیر بی ام و

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

میل موجگیر بی ام و

اگر دقت کرده باشید محبوبیت خودروهای بی ام و تنها به دلیل قدرت موتور و سرعت بالای آن‌ها نیست و بسیاری از افراد این برند و محصولاتش را به دلیل راحتی و کیفیت بالای رانندگی‌شان خریداری می‌کنند. همه این آسایش و راحتی به قطعاتی مانند میل موجگیر بی ام و مرتبط خواهد بود. این قطعه در همه خودروهای برند بی ام و استفاده شده و نقش بسیار مهمی در عملکرد سیستم تعلیق دارد.

انواع میل موجگیر بی ام و که در سری‌های مختلف این خودرو به کار گرفته می‌شوند، شکل تقریباً یکسانی دارند. همه آن‌ها از یک میله فولادی با شکلی خاص و دو سیبک در طرفین آن‌ تشکیل شده‌اند. خرید میل موجگیر بی ام و برای مالکان این خودرو می‌تواند یکی از دغدغه‌های بزرگ باشد. اولین گام برای رفع این دغدغه کسب اطلاعات در مورد برندهای سازنده این قطعه خواهد بود.

برندهای سازنده میل موجگیر بی ام و

خرابی میل تعادل چندان موضوع رایجی در خودروهای بی ام و نیست. ممکن است هرچند سال یک‌بار با چنین مشکلی مواجه شوید. البته اگر از رفت‌وآمد در جاده‌ها ناهموار و سبک رانندگی خشن دوری کنید، احتمالاً هیچ‌گاه این خرابی را نخواهید دید. اما بیایید فرض کنیم با همه این اوصاف باز هم نیاز به تعویض این قطعه دارید. بهترین کار استفاده از محصولات برندهایی است که سابقه خوبی در این زمینه دارند.

میل موجگیر بی ام و Lemforder

اگر کمی در میان برندهای معروف تولیدکننده قطعات یدکی بی ام و جستجو کنید، حتماً نام برند لمفوردر را در میان برترین‌ها خواهید دید. این شرکت سالیان طولانی است که بیش‌تر در زمینه تولید قطعات یدکی فنربندی خودروهای مختلف فعالیت می‌کند. با این اوصاف اگر به دنبال ضمانت اصالت کالا، کیفیت و کارایی بالا هستید، این برند بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.

این شرکت آلمانی‌تبار امروزه بیش از 90 درصد محصولات خود را همچنان در آلمان تولید می‌کند؛ اما زیرمجموعه‌های کوچکی از آن در کشورهای دیگر هم مشغول به تولید لوازم‌یدکی هستند. بیش‌تر برندهای خودروسازی معروف دنیا از جمله بی ام و، سالیان درازی است که از قطعات این شرکت در خودروهای خود استفاده می‌کنند.

قیمت میل موجگیر بی ام و

این قطعه را می‌توان از مهم‌تری بخش‌های سیستم تعلیق بی ام و یا هر خودروی دیگری دانست که به حفظ تعادل ماشین کمک زیادی می‌کند. خوشبختانه قیمت میل موجگیر بی ام و به نسبت اهمیت و کیفیت این محصول، بسیار مقرون‌به‌صرفه است. البته نمی‌توان قیمت فروش میل موجگیر بی ام و را با بهای نمونه‌های مشابه برای خودروهای داخلی مقایسه کرد. این محصول ابعاد و اندازه به نسبت بزرگی دارد و همین موضوع در بحث واردات و هزینه‌های جاری آن، اثرگذار خواهد بود.

به این موضوعات تحریم‌های خارجی و تصمیمات دولت در جهت محدودسازی واردات خودروهای لوکس را هم اضافه کنید. در نهایت می‌توان نتیجه گرفت که قیمت این محصول آن‌چنان هم که به نظر می‌رسد بالا و سرسام‌آور نیست و بیش‌تر این هزینه به پروسه واردات این قطعه مربوط است.

خرید میل موجگیر بی ام و از رادیس کار

تا اینجا معروف‌ترین برندی که این قطعه را تولید می‌کرد، شناختیم و در مورد قیمت آن موضوعات مهمی را عنوان کردیم که در زمان خرید بسیار کارآمد خواهند بود. اما برای خرید این محصول باید به فروشگاه میل موجگیر بی ام و رادیس کار مراجعه کنید. مراجعه به این فروشگاه آنلاین برای شما مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توانیم به عدم نیاز به مراجعه حضوری، ضمانت اصالت کالا، پشتیبانی، تنوع محصولات مختلف و مناسب برای خودروهای بی ام و اشاره کنیم.