نمایش 1–9 از 13 نتیجه

فیلتر روغن بی ام و

خودروهای بی ام و تا امروز به کارکرد بی نقص موتورهایشان معروف بوده‌اند. اما این کارکرد در گرو استفاده از قطعات و لوازم با کیفیت خواهد بود. یکی از این قطعات، فیلتر روغن بی ام و است که نقش بسیار مهمی در بازدهی و سلامت موتور خودرو دارد. انواع فیلتر روغن بی ام و برای خودروهای مختلف این برند در بازار عرضه می‌شوند، اما در زمان خرید باید از اصالت کالا، اطمنیان حاصل کنید.

همه ما می‌دانیم که روغن نقش اساسی در کارکرد موتور دارد. روغنی که وارد موتور می‌شود، آلودگی و دمای موتور را می‌گیرد و برای این که دوباره قابل استفاده باشد، باید از فیلتر روغن بی ام و عبور کند. بدون وجود این فیلتر، موتور در مدت زمان کوتاهی با مشکلات جدی مواجه می‌شود که ناشی از خارج نشدن آلودگی و کاهش دمای آن است.

چه برند هایی فیلتر روغن بی ام و را تولید می کنند؟

ضمانت اصالت کالا، چیزی است که می‌توانید از طریق خرید محصولات برندهای شناخته شده، بدست آورید. بی ام و برای سالیان طولانی مشغول تولید خودروهایی است که در جهان به سرعت و قدرت شناخته می‌شود. همین موضع باعث شده تا برندهای معتبر و بزرگ قطعه‌سازی به تولید قطعات و لوازم یدکی مخصوص خودروهای این شرکت، هم‌چون فیلتر روغن بی ام و مشغول شوند.

این محصول در سه شرکت بزرگ و نام‌آشنا تولید می‌شود که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

فیلتر روغن بی ام و Mann

خرید فیلتر روغن بی ام و از این برند یک مزیت بزرگ دارد و آن هم ضمانت اصالت کالا است. برند Mann سال‌هاست که به طور اختصاصی در زمینه تولید و عرضه انواع فیلترها، برای شرکت‌ها خودرو‌سازی بزرگ فعالیت می‌کند.

فیلتر روغن بی ام و Mahle

انواع فیلتر روغن بی ام و تنها بخش کوچکی از تولیدات این شرکت را شامل می‌شوند. برند Mahle بیش از 90 سال است که در زمینه تولید لوازم یدکی برای خودروهای بنز و بی ام و، فعالیت می‌کند. استانداردهایی که در زمان تولید فیلتر روغن بی ام و در این شرکت رعایت می‌شوند، سبب شده تا بر خلاف بسیاری از برندهای متفرقه، Mahle فروش بسیار خوبی در این زمینه داشته باشد.

فیلتر روغن بی ام و Hengst

این برند پس از فراز و نشیب‌های بسیاری که تا امروز پشت سر گذاشته، به یکی از معروف‌ترین برندهای تولید کننده لوازم یدکی دنیا تبدیل شده است. فیلترهای روغن مخصوص خودروهای بی ام و هم یکی از دسته‌بندی محصولات این برند هستند. این شرکت، فروش فیلتر روغن بی ام و را از طریق نمایندگی‌هایش در سراسر دنیا انجام می‌دهد و تقریباً در همه کشورهای بزرگ، نمایندگی دارد.

قیمت فیلتر روغن بی ام و

وقی صحبت از فیلتر روغن بی ام و می‌شود، اولین بحث بر سر کیفیت و سپس  در مورد قیمت فیلتر روغن بی ام و، شکل خواهد گرفت. بحث هزینه‌ها و قیمت تمام شده محصولات وارداتی مانند انواع لوازم یدکی خودروهای بی ام و، کمی متفاوت‌تر از دیگر برندهاست.

بی ام و در کشور به عنوان یکی از برندهای لوکس شناخته می‌شود و به طبع می‌توان انتظار داشت که قیمت لوازم یدکی این خودرو هم، به همین نسبت بالا باشد. علاوه بر همه این‌ها، به دلیل این که لوازمی مانند فیلتر روغن بی ام و از راه واردات به دست فروشندگان داخلی می‌رسند، قیمت یکسان و ثابتی ندارند.

بهای این محصولات با توجه به نوسانات ارز، تعرفه واردات یا برند می‌تواند دچار نوسان شود و پیش از خرید باید به این موضوع دقت داشته باشید.

خرید فیلتر روغن بی ام و از رادیس کار

خرید فیلتر روغن بی ام و برای صاحبان خودروهای این برند می‌توانند به یک دغدغه بزرگ تبدیل شود. اجناس تقلبی و نا‌کارآمد زیادی در بازار وجود دارند که در صورت استفاده، ممکن است خودرو را با مشکلات بسیاری مواجه کنند. مهم‌ترین مسئله در زمان خرید این است که از ارائه جنس اصل از سمت فروشنده مطمئن باشید. به همین منظور خرید از فروشگاه آنلاین فیلتر روغن بی ام و رادیس کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

رادیس کار می‌تواند مزیت‌های بزرگی به عنوان یک فروشگاه آنلاین داشته باشد که مهم‌ترین آن‌ها ضمانت اصالت کالا و عدم نیاز به مراجعه حضوری هستند. از طرفی قیمت‌ فیلتر روغن بی ام و دیگر لوازم یدکی بی ام و در این فروشگاه آنلاین، بسیار منطقی و مقرون به صرفه است.