نمایش 1–9 از 23 نتیجه

فیلتر روغن بنز

روغن برای موتور خودروهای بنز و یا هر خودرو دیگری، حکم خون و جریان زندگی را دارد. روغن با گردش در موتور آلودگی‌ها و حرارت اضافی را به خود جذب می‌کند و باعث کارکرد بهتر موتور می‌شود. این‌جاست که فیلتر روغن بنز کارایی خود را نشان می‌دهد. روغنی که از موتور خارج شده با عبور از فیلتر، بار دیگر تمیز و درون پیستون‌ها بازمی‌گردد.
اگر از یک فرد با‌تجربه در زمینه تعویض روغن مشاوره بگیرید، حتماً این جمله را خواهید شنید که مراقب کارکرد فیلتر روغن و زمان تعویض آن باشید. از این رو توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید فیلتر روغن بنز را دارید، به سراغ بهترین برندها و محصولات باکیفیت‌شان بروید.

برندهای سازنده فیلتر روغن بنز

بنز یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های خودرو‌سازی است که از سال‌های دور مشغول تولید خودروهای مختلف بوده است. همین موضوع باعث شده تا شرکت‌های کوچک زیادی به تولید قطعات یدکی برای خودروهای بنز مشغول شوند. انواع فیلتر روغن بنز با برندهای مختلفی ممکن است به فروش برسند، اما چگونه می‌توان از ارائه جنس اصل توسط این برندها مطمئن بود؟
پاسخ این سوال بسیار کوتاه است. باید از برندهایی که شناخته شده و دارای اعتبار هستند، خرید کنید.

فیلتر روغن بنز Benz

اولین انتخاب لوازم یدکی برای مالکین خودروهای بنز، قطعاً برند Benz خواهد بود. محصولات برند بنز بیش‌‌ترین سازگاری را با خودروهای این شرکت دارند. فیلترهای روغن تولید شده توسط برند بنز، برای انواع خودروهای این شرکت موجود هستند و دسترسی به آن‌ها کار چندان دشواری نیست.

فیلتر روغن بنز Hengst

این شرکت آلمانی‌تبار، چندین سال است که در زمینه تولید قطعات یدکی مانند فیلتر روغن بنز، فعالیت دارد. تولیدات این برند در بازار، به کیفیت بالا و استاندارد بودن معروف هستند.

فیلتر روغن بنز Mahle

این شرکت سابقه بسیار طولانی در زمینه طراحی و تولید قطعات مربوط به موتور دارد و می‌توان گفت که بیش‌‌تر شرکت‌های بزرگ خودرو‌سازی به نحوی با این برند همکاری دارند. برند Mahle انواع فیلتر روغن بنز را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند و اگر به دنبال خرید این محصول هستید، محصولات این برند یکی از بهترین انتخاب‌های پیش‌روی شما خواهند بود.

فیلر روغن بنز Mann

اگر بخواهیم یک وجه تمایز برای این برند عنوان کنیم، قطعاً حوزه کاری آن‌هاست. برند Mann به طور اختصاصی روی تولید فیلتر برای خودروهای سنگین و سبک مشغول است. همین موضوع باعث شده تا محبوبیت این برند در میان مالکین خودروهای بنز و سایر برندها، بسیار بالا باشد.

قیمت فیلتر روغن بنز

فروش فیلتر روغن بنز توسط برندهای مختلفی انجام می‌گیرد. پروسه قیمت‌گذاری هر یک از این شرکت‌ها با توجه به مواد اولیه به کار رفته در این محصول یا میزان تقاضا برای آن‌، صورت می‌گیرد و همین موضوع سبب شده تا خریداران با یک بازه قیمتی کاملاً متفاوت از برندهای مختلف، مواجه باشند.
قیمت فیلتر روغن بنز در داخل کشور علاوه بر پارامترهای گفته شده، تحت تاثیر اثرات جانبی تحریم‌ها نیز خواهد بود. به این ترتیب نمی‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها همواره یکسان باشند. بهتر است اگر قصد خرید این محصول را دارید در ابتدا، از قیمت‌های به روز اگاه شوید و سپس برای خرید اقدام کنید.
خرید فیلتر روغن بنز از رادیس کار
دغدغه بسیاری از مالکین خودروهای بنز برای خرید لوازم یدکی این است که بسیاری از محصولات موجود، ضمانت اصالت کالا را ندارند. فروشگاه آنلاین فیلتر روغن بنز رادیس کار، برای حل این مشکل به تمامی خریداران لوازم یدکی بنز، ضمانت ارائه جنس اصل می‌دهد و می‌توانید با خیالی آسوده از این فروشگاه آنلاین خرید کنید.
از طرفی فیلتر روغن بنز، چیزی نیست که در هر جایی بتوانید آن را بیابید. یکی از مزیت‌های خرید آنلاین از رادیس کار، ارائه این محصول و لوازم یدکی دیگر برای خودروهای بنز یا بی ام و است. در مورد روش ثبت سفارش در این وبسایت هم می‌توان گفت که مسیر بسیار آسانی پیش‌روی شما خواهد بود. تنها کافی است در وبسایت ثبت‌ نام کنید و به تنوع چشمگیری از انواع لوازم یدکی بنز و بی ام و دسترسی داشته باشید.