نمایش 1–9 از 16 نتیجه


فیلتر هوای بنز

عملکرد صحیح همه قسمت‌های یک خودرو، موضوعی است که بدون آن کارکرد موتور و حرکت آن غیرقابل انجام خواهد بود. به عنوان مثال خودرو بنز را در نظر بگیرید. موتور همه محصولات این شرکت برای این که بازدهی مورد نظر را داشته باشند، نیاز به قطعاتی مانند فیلتر هوای بنز دارند.

انواع فیلتر هوای بنز چگونه می‌توانند به کارکرد بهتر موتور کمک کنند؟

پاسخ مشخص است. موتور برای ادامه فعالیت خود به چند عامل اساسی نیاز دارد، برای مثال روغن باعث پایین آمدن دما و تمیز شدن موتور می‌شود. یکی دیگر از نیازهای موتور، هوا است. هوای وارد شده به موتور به پروسه احتراق کمک می‌کند و در همین‌جاست که نقش فیلتر هوای بنز مشخص می‌شود. این فیلتر در واقع هوای وارد شده به موتور را از آلودگی‌ها پاک می‌کند تا موتور بازدهی بالاتری داشته باشد.

برندهای سازنده فیلتر هوای بنز

خرید فیلتر هوای بنز کار دشواری نیست. برای این منظور تنها کافیست اطلاعاتی در مورد مدل خودرو خود و هم‌چنین برخی برندهای معتبر داشته باشید. فروش فیلتر هوای بنز توسط برندهای متنوعی انجام می‌شود و باید از برندی خرید کنید که از ارائه جنس اصل اطمینان داشته باشید.

فیلتر هوای بنز Benz

فیلتر هوای بنز علاوه بر، کمک به موتور برای احتراق، برای پایین آوردن میزان آلایندگی خودرو نیز کارآمد است. فیلترهایی که توسط برند بنز برای انواع خودروهای بنز تولید می‌شود به واسطه کیفیت بالایی که دارند می‌توانند تمام انتظارات را به خوبی برآورده کنند.

خرید قطعات یدکی تولید شده در این شرکت، بالاترین سازگاری را با خودروهای بنز دارند و همین موضوع به عنوان یک مزیت بزرگ برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

فیلتر هوای بنز Hengst

اگر به دنبال یک برند خوش‌نام باشید که در سطح جهانی به عنوان تولید کننده قطعات یدکی باکیفیت شناخته می‌شود، قطعاً برند Hangst یکی از اولین گزینه‌های پیش روی شما خواهد بود. خوشبختانه این برند، انواع فیلتر هوای بنز را تولید و توسط نمایندگی‌های مجاز در کشورهای مختلف توزیع می‌کند.

فیلتر هوای بنز Mahle

از قدیم این برند حوزه فعالیت خود را به طور خاص مشخص کرده و در زمینه طراحی و تولید قطعات مهم برای موتور کار می‌کند. کم‌تر خودروسازی در دنیا وجود دارد که به نحوی با محصولات این برند، آشنا نباشد. برای خرید فیلتر هوای بنز با برند Mahle حتما به بسته و جعبه این محصول دقت کنید و در صورت امکان از فروشنده ضمانت اصالت کار بگیرید.

فیلتر هوای بنز Mann

کم‌تر شرکتی وجود دارد که تمام سرمیاه خود را بر روی یک سری قطعات خاص بگذارد و آن‌ها را به شکل مهندسی شده تولید کند. برند Mann یکی از همین برندهاست که به طور تخصصی بر روی انواع فیلتر مانند فیلتر هوای بنز، فعالیت می‌کند.

قیمت فیلتر هوای بنز

ممکن است فروشگاه‌های مختلفی را پیدا کنید که فروش فیلتر بنز را دارند، اما چقدر می‌توان از خرید و  ضمانت اصالت کالا در چنین خریدی اطمینان داشت. از طرفی به دلیل وارداتی بودن تمام قطعات خودروهای خارجی، قیمت فیلتر هوای بنز نرخ مشخص و ثابتی ندارد و همین موضوع می‌تواند به عنوان ابزای در دست افراد سودجو باشد.

عوامل مختلفی هستند که می‌توانند بر قیمت فیلتر هوای بنز اثرگذار باشند، اما تحریم‌ها، نوسان نرخ ارز و هزینه‌های گمرکی مهم‌ترین آن‌ها هستند.

خرید فیلتر هوای بنز از رادیس کار

هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که خرید اینترنتی بهتر از خرید حضوری است یا بالعکس، اما می‌توانیم مزیت‌های آن‌ها را در نظر بگیریم و در زمان خرید یکی را انتخاب کنیم. خرید از فروشگاه آنلاین فیلتر هوای بنز رادیس کار می‌تواند مزیت‌های زیادی برای خریدار داشته باشد. به عنوان مثال دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارید و محصول مورد نظر، درب خانه به شما تحویل داده می‌شود.

مزیت دیگر خرید از فروشگاه انلاین فیلتر هوای بنز رادیس کار، می‌تواند ضمانت اصالت کالا باشد. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که محصولی را تهیه کرده‌اید که بهترین کیفیت و بازدهی را دارد و در آینده سبب ایجاد خسارت برای خودروی شما نمی‌شود.